Lazer


Gelişen teknolojinin ulaştığı son noktalardan biri olan lazerle tedavi, diş hekimliğine yeni bir boyut kazandırmaktadır. Özellikle İmplant Uygulamalarında ve cerrahi sonrası Biyositumulasyon işlemlerinde büyük başarılar elde etmekteyiz.

Dişlerdeki çürük dokuları temizlemede ve dişeti ameliyatlarında kullanılan bir lazer cihazı olan Er:Yag Lazer bu avantajlarla diş hekimi korkusunu yenme konusunda önemli bir rol üstlenmektedir.

Hangi rahatsızlıklarda kullanılır?

Er: Yag Lazer yöntemiyle ağız içinde sert ve yumuşak dokuları ilgilendiren her türlü tedavi yapılabilmektedir. Dişlerdeki çürük dokuların temizlenmesi, kemik içinde gömülü kalmış dişlerin çekiminde kemiğin uzaklaştırılması, kök ucu kistlerinin temizlenmesi, kök kanalı genişletilmesi ve dezenfeksiyonu, dişeti enfeksiyonu tedavisi, estetik amaçlı dişetlerinin kesilerek diş boylarının uzatılması, dil ve dudak bağı kesileri, ağız içi aft ve ülser tedavisi, diş hassasiyetlerinin giderilmesi, diş etlerindeki hiper pigmentasyona bağlı renkleşmelerin giderilmesi gibi pek çok tedavi, lazer kullanılarak başarıyla yapılmaktadır. Ağız ve Diş yapınız Lazer tedavisi için uygun ise doktorunuz muayene esnasında tedavinizi lazer ile yapmayı önerecektir.

Instagram Feed
Follow us for before and after cases...
Appointment & Contact

Randevu Alın

Özel Çapa Cerrahi & Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Pınar Apt. No:135/2
Kat:1 D:2 34722 Ziverbey, Kadıköy / İstanbul