PiezoCerrahi


Cerrahide Taş Devri Geride Kaldı!

Piezocerrahi ile artık operasyonlar çok daha konforlu. Özel Piezosurgery cihazı ile şişlik ve ağrı olmadan Implant, 20 yaş operasyonları gibi tüm cerrahi işlemler kliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

Piezocerrahi; kemik şekillendirme teknikleri arasında devrim niteliği taşıyan bir yöntemdir.


Piezosurgery cihazı sadece kemik dokuya etki edip, yumuşak dokuya zarar vermediği için işlem sırasında kesme ve şekillendirme sadece kemik dokuda oluşmaktadır. Yumuşak dokuda ve damarlarda bir hasar meydana gelmediği için kanama da minimum seviyededir. Bu sayede ameliyat sonrası morluk ve şişlik yok denecek kadar azdır ve kişiler günlük yaşantısına daha erken dönebilmektedir.

Rahatsız edici motor sesi, piezocerrahi cihazında yoktur. Son derece sessiz, konforlu ve rahat bir işlem olduğunu hastalarımız dile getirmektedir.

Özellikle Otojen Blok Kemik Nakli ve Sinus Lifting gibi ileri cerrahi işlemler çok daha konforlu ve hızlı yapılmaktadır. İşlem sonrası da çok daha rahat geçmektedir.

Motor kullanılmadığı için iyileşme de çok daha hızlı olmaktadır.

Başarısı ve etkinliği bilimsel araştırmalar tarafından onaylanmış, en iyi Piezo cerrahi cihazı seçilen W&H PiezoMed, kliniğimizde kullanılmaktadır.Instagram Feed
Öncesi ve sonrası vakalar için bizi takip edin...
Randevu & Ulaşım

Randevu Alın

Özel Çapa Cerrahi & Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Pınar Apt. No:135/2
Kat:1 D:2 34722 Ziverbey, Kadıköy / İstanbul