Implant


Implant

Doğal ve Hızlı İyileşme

Gelişen teknoloji sayesinde kliniğimizde çok daha başarılı ve doğal tedavi uygulamaları sunmaktayız.

Tamamen kendi kanınız kullanılarak, hiçbir katkı maddesi olmadan elde edilmektedir. Özel cihazı sayesinde tüpe alınan kan farklı hız ve tork değerlerinde, belirli süre santrifüj edilerek kanın içerisinde bulunan büyüme faktörlerinin ayrılması sağlanır. Tüpün içerisinde jel şeklinde ayrı bir katman oluşturan büyüme faktörleri ya direkt olarak ya da özel Box ile membran haline getirilerek cerrahi alanda kullanılır.

Özellikle yeni kemik oluşumu ve yumuşak doku iyileşmesine katkıları sayesinde Özel ÇAPA Cerrahi & Estetik olarak Uygulamasını birçok cerrahi operasyonda kullanmaktayız. Özellikle Implant Uygulaması, Sinus Lifting, Greftleme Uygulamaları, Dişeti Operasyonları ve Cerrahi Yirmi Yaş Operasyonlarında Uygulamasını tercih etmekteyiz. Bu sayede çok daha hızlı ve kaliteli bir iyileşme sağlanmaktadır.

Hiçbir katkı maddesi ve yabancı cisim olmadığı ve tamamen kendi kanınızdan elde edildiği için vücut tarafından reddedilmez. Herhangi bir alerjik reaksiyon oluşturmaz. Uygulandığı yerde herhangi bir şişlik, morluk oluşturmaz.

Vücudumuzun ürettiği ve hangi hücre çeşitine ihtiyaç duyulursa ona dönüşen temel hücrelerdir. Biz bu hücreleri konsantre hale getirip direk olarak ihtiyaç duyulan bölgeye uyguladığımızda çok daha hızlı bir iyileşme sağlamaktayız.

Uygulaması ;

  • Ağrısızdır
  • %100 Biouyumludur
  • Güvenlidir
  • Kolay ve Hızlıdır
Instagram Feed
Öncesi ve sonrası vakalar için bizi takip edin...
Randevu & Ulaşım

Randevu Alın

Özel Çapa Cerrahi & Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Pınar Apt. No:135/2
Kat:1 D:2 34722 Ziverbey, Kadıköy / İstanbul