Randevu Al

Sağlığınız Bizimle Güvenli Ellerde

“Uzun Ömürlü Estetik Sonuçlar...”

Özel Çapa Cerrahi & Estetik Ağız Diş Sağlığı Polikliniği 2009 yılından bu yana İstanbul Kadıköy Ziverbey'de hizmet vermektedir. Gelişen diş hekimliği teknolojilerini yakından takip ederek hastalarımızın sağlık ve konforunu en kısa sürede sağlamak ana prensibimizdir.

İstanbul'un nezih yerleşim yerlerinden olan Kadıköy'de bulunan kliniğimiz 5 tedavi ünitesi, hasta bekleme ve dinlenme alanları, sterilizasyon ünitesi, panoramik röntgen ünitesi ve protez ünitesinden oluşmaktadır. Kliniğimizin tüm bölümlerinin tasarımında hijyen, konfor ve ergonomi ön planda tutulmuştur.

Çalışma Prensibimiz

%100 hasta memnuniyeti odaklı çalışma prensipleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hastalarımız tamamen memnun kalmadan hiçbir tedaviyi sonlandırmayız. Uyguladığımız tüm tedaviler, hastalarımıza uzun yıllar sorunsuz şekilde hizmet edecek şekilde hazırlanan planlamalardan oluşmaktadır. Risk içeren hiçbir tedavi planlamalarımızda yer almaz.

Kurucumuz
Çene Cerrahisi ve Implantoloji Uzmanı Dr.

Mustafa Sabri Şencan


Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanı olan Mustafa Sabri Şencan 1980 yılında Isparta’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Isparta’da tamamladıktan sonra 1999-2001 yılları arasında Kadir Has Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Temel Tıp Bilimleri eğitimi aldı. 2001-2006 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Diş Hekimliği eğitimini, sonrasında 2006-2012 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Diş Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. 2012-2014 yılları arasında İstanbul Aydın Üniversitesi Ağız Diş Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda Yard.Doç.Dr öğretim üyesi olarak görev yaptı. 2014 yılından beri İstanbul Kadıköy’de bulunan kurucusu olduğu Özel Çapa Cerrahi & Estetik Ağız Diş Sağlığı Polikliniği’nde Çene Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Ekibimiz

Endodonti ve Restoratif Diş Hekimliği Uzmanı

Dr. Gülşah Dülger


Periodontoloji Uzmanı

Dr. Cansu Baş


Ortodonti Uzmanı

Dr. Serhan Okut


Instagram Feed
Öncesi ve sonrası vakalar için bizi takip edin...
Randevu & Ulaşım

Randevu Alın

Özel Çapa Cerrahi & Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Pınar Apt. No:135/2
Kat:1 D:2 34722 Ziverbey, Kadıköy / İstanbul